Chcielibyśmy Państwu zaprezentować naszą ofertę wycieczek jednodniowych.


 • Dla kogo – wszystkich miłośników obozów militarnych Hamaka (uczestnicy obozów, znajomi, Rodzice)
 • Wymagania – umiejętność posługiwania się bronią ASG
 • Wiek uczestników – od 4 klasy SP i starsi
 • Data – sobota 05.10.2019
 • Godzina zbiórki – 14.30
 • Czas gry – 15.00-18.00
 • Miejsce – https://paintball.silt.pl/kontakt/ (Poligon to 6 hektarowy teren na którym znajduje się między innymi znakomity teren zurbanizowany, 3 budynki hotelowe otoczone dużym sosnowym lasem)
 • Program – ciekawe i dynamiczne scenariusze, taktyka zielona połączona z czarną (min. elementy planowania operacji, skryte podejście pod budynek, odbicie zakładników) ale przede wszystkim bitwa i rywalizacja
 • Kadra – Radek, Piotrek, Rafał i Kuba – nasza topowa kadra obozowa
 • Cena – 20 zł/os z własnym mundurem i bronią, 50 zł/os z mundurem i bronią Hamak-tur
 • Zapewniamy – nieograniczoną ilość kulek ASG

Zgłoszenia – do dnia 30.09.2019 poniedziałek mailem (imię i nazwisko uczestnika/ów, kontakt telefoniczny)

Płatności – po potwierdzeniu zgłoszenia na konto Hamak-tur do dnia 02.10.2010

Zła pogoda – w przypadku złej pogody Hamaka Military Battle Day zostanie odwołany najpóźniej w sobotę do 11.00, wpłacone kwoty zostaną zwrócone na wskazane konto

Drodzy Klienci,

Z dumą informujemy, że w sezonie ZIMA 2019 za pośrednictwem SAMSUNG Inkubator nawiązaliśmy współpracę z firmą MSC Solutions, działającą w obszarze inteligentnej odzieży.
Opisana przez jednego z naszych najlepszych trenerów narciarstwa Tomasza Smolika funkcjonalność zakłada stworzenie przez MSC Solutions bielizny dla narciarzy połączonej z aplikacją mobilną (system wspomagania trenerów narciarstwa).
Komplet składać się ma z koszuli oraz spodni. Bielizna będzie wykonana w technologii “second skin” z tkaniny oddychającej i odprowadzającej pot. Aplikacja mobilna łączyć się będzie z strojem narciarskim wyposażonym w czujniki i będzie odczytywać postawę ciała podczas zjazdu podopiecznego trenera. Cały zjazd będzie wizualizowany i wyświetlony w postaci awatara na urządzeniu mobilnym. Na modelu 3d wyświetlane będą kąty pomiędzy istotnymi segmentami ludzkiego ciała oraz siły działające na but narciarski. Trener jak również jego podopieczni będą mogli odtworzyć postawę w danym momencie zjazdu i ją przeanalizować. Możliwe będzie śledzenie postępów odtwarzając kolejne zjazdy i zaznaczanie nieprawidłowości przez trenera.
Zapraszamy wszystkich do udziału w projekcie. Testy inteligentnej bielizny odbędą się na naszych feryjnych wyjazdach we Włoszech: Hamak Family Camp i Hamak Ski Camp. Testować oczywiście będziecie Wy. Zapisy wystartują na początku roku 2019. Niestety ilość miejsc jest ograniczona ☹
Do zobaczenia na stoku

Hamak Team

Szanowni Państwo
Począwszy od 25 maja 2018 roku, podmioty gospodarcze na terenie Unii Europejskiej są zobligowane do stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Zapewniamy, że nasza Firma dokłada wszelkich starań, aby powierzone nam dane osobowe były bezpieczne, aktualne, adekwatne do celów przetwarzania, a korzystanie z nich następowało w granicach i zakresie dozwolonych prawem.
Jednocześnie wypełniając nałożony na nas, jako administratora danych osobowych obowiązek informacyjny udostępniamy informacje na temat zasad jakim będą podlegać przekazane nam dane osobowe.
czytaj dalej

Drodzy Klienci,
Z przyjemnością informujemy, że Hamak-Tur podjął współpracę z Matplanetą, która prowadzi zajęcia edukacyjne z matematyki i programowania wg innowacyjnej metody Math Circle – nauka przez zabawę.
Jednym z powodów nawiązania współpracy są wspólne cele, które sobie stawiamy-nauka logicznego myślenia, podejmowania samodzielnych decyzji, budowanie wiary we własne siły, wytrwałości w dążeniu do celu i umiejętność pracy w grupie. To wszystko jest potrzebne zarówno w sporcie, jak i edukacji.
Nie od dziś wiadomo, że sport i ruch są bardzo ważne w każdym wieku, ale w szczególności mają znaczenie dla uczniów, którzy spędzają dużo czasu siedząc i wytężając umysł. Ćwicząc „wietrzymy” umysł i podnosimy jego sprawność!
Dlatego już wkrótce dowiedzą się Państwo więcej na temat rekomendowanych przez Matplanetę sposobów podnoszenia kompetencji matematycznych, nauki logicznego myślenia i ogólnego rozwoju intelektualnego dzieci!