Współpraca z Samsung Inkubator

Drodzy Klienci,

Z dumą informujemy, że w sezonie ZIMA 2019 za pośrednictwem SAMSUNG Inkubator nawiązaliśmy współpracę z firmą MSC Solutions, działającą w obszarze inteligentnej odzieży.
Opisana przez jednego z naszych najlepszych trenerów narciarstwa Tomasza Smolika funkcjonalność zakłada stworzenie przez MSC Solutions bielizny dla narciarzy połączonej z aplikacją mobilną (system wspomagania trenerów narciarstwa).
Komplet składać się ma z koszuli oraz spodni. Bielizna będzie wykonana w technologii “second skin” z tkaniny oddychającej i odprowadzającej pot. Aplikacja mobilna łączyć się będzie z strojem narciarskim wyposażonym w czujniki i będzie odczytywać postawę ciała podczas zjazdu podopiecznego trenera. Cały zjazd będzie wizualizowany i wyświetlony w postaci awatara na urządzeniu mobilnym. Na modelu 3d wyświetlane będą kąty pomiędzy istotnymi segmentami ludzkiego ciała oraz siły działające na but narciarski. Trener jak również jego podopieczni będą mogli odtworzyć postawę w danym momencie zjazdu i ją przeanalizować. Możliwe będzie śledzenie postępów odtwarzając kolejne zjazdy i zaznaczanie nieprawidłowości przez trenera.
Zapraszamy wszystkich do udziału w projekcie. Testy inteligentnej bielizny odbędą się na naszych feryjnych wyjazdach we Włoszech: Hamak Family Camp i Hamak Ski Camp. Testować oczywiście będziecie Wy. Zapisy wystartują na początku roku 2019. Niestety ilość miejsc jest ograniczona ☹
Do zobaczenia na stoku

Hamak Team