Wyświetlanie 1–12 z 52 wyników

4 PRZYGODY JURA KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKA wariant 2

Różnorodność form, aktywność, ciekawe zajęcia oraz super zabawa. Nuda – tu na nią nie ma czasu, cały czas dzieje się coś nowego!

AKTYWNA SZKOŁA – PODDĄBIE

Kameralne, otoczone enklawą leśną nadmorskie wczasowisko położone na klifowym wybrzeżu między Ustką a Rowami

AKTYWNA SZKOŁA Bory Tucholskie

Ośrodek “Cztery Korty” położony w miejscowości Okoniny Nadjeziorne (w Borach Tucholskich ) na terenie lasu, ogrodzony i przylegający do jeziora.

AKTYWNA SZKOŁA GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE

Najstarsze góry Polski. Ich łagodne wzgórza poprzecinane licznymi szlakami turystycznymi i ścieżkami spacerowymi przyciągają zwolenników czynnego wypoczynku. Turystów fascynują przepiękne krajobrazy, geologia i bogata historia tego terenu.

AKTYWNA SZKOŁA MIERZEJA WIŚLANA

Mała malownicza miejscowość  znajdująca się na lewym krańcu  Mierzei Wiślanej, z przeprawą promową, zabytkową kolejką wąskotorową, domami podcieniowymi,  oraz rezerwatem “Mewia Łacha”

AKTYWNA SZKOŁA PROSERWY

SERWY k/AGUSTOWA to popularna miejscowość letniskowa w Puszczy Augustowskiej w strefie Kanału Augustowskiego. Idealna baza wypadowa na Litwę.

AKTYWNA SZKOŁA W KOTLINIE KŁODZKIEJ

Nowy Gierałtów posiada doskonałe warunki do wypoczynku oraz stanowi doskonałą bazę wypadową na wycieczki piesze w góry.

AKTYWNA SZKOŁA W SZCZYRKU

Szczyrk to jedna z najbardziej znanych miejscowości Beskidu Śląskiego. Klimatyczne miasteczko położone jest w malowniczej kotlinie rzeki Żylicy.

Biała Szkoła – Poronin

Poronin to podhalańska wieś w Polsce położona w bliskim sąsiedztwie najsłynniejszych Ski Regionów Podhala oraz basenów termalnych.

BIESZCZADY

Wieś i osada letniskowa w dolinie Wetlinki, u podnóża góry Smerek.

BISKUPIN – SZLAK PIASTOWSKI

Są miejsca wyjątkowe, są chwile nie zapomniane, są podróże, które trzeba odbyć i takie, które stają się prawdziwą przyjemnością.

BUDAPESZT

Stolica i największe miasto Węgier, położone w północnej części kraju, nad Dunajem. Miasto pełne jest pięknych kamienic, kościołów, placów, pomników i fontann.