Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

AKTYWNA SZKOŁA Bory Tucholskie

Ośrodek “Cztery Korty” położony w miejscowości Okoniny Nadjeziorne (w Borach Tucholskich ) na terenie lasu, ogrodzony i przylegający do jeziora.

AKTYWNA SZKOŁA PROSERWY

SERWY k/AGUSTOWA to popularna miejscowość letniskowa w Puszczy Augustowskiej w strefie Kanału Augustowskiego. Idealna baza wypadowa na Litwę.

Kierzbuń – Zielona Szkoła w Siodle

W osadzie Kierzbuń mieszka na stałe 27 osób i 80 koni. Stadninę otaczają przepastne warmińskie lasy i urokliwe jeziora.

MAZURSKIE PRZYGODY

PIECKI to gmina wiejska w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie mrągowskim malowniczo położona nad trzema jeziorami.

MAZURY SPORT CLUB – ZIELONA SZKOŁA NA „WYPASIE”

Ośrodek Mazury Sport Club (www.mazurysportclub.pl) położony w Krainie Tysiąca Jezior, nad  brzegiem jeziora Narie na końcu półwyspu w otoczeniu przepięknych lasów.

NOWE 4 PRZYGODY- Żabinka k/ Giżycka

Kameralna miejscowość położona w niewielkiej odległości od Giżycka wśród wspaniałych lasów nad jeziorami Gołdopiwo i Żabinki (strefa ciszy ). Doskonała baza do uprawiania sportów wodnych.

POLSKA-LITWA WSPÓLNE DZIEDZICTWO

Popularna miejscowość letniskowa w Puszczy Augustowskiej nad jeziorem Serwy w strefie Kanału Augustowskiego. Idealna baza wypadowa na Litwę.

PRZYGODA NA WARMI I MAZURACH

Hotel*** Star-Dadaj usytuowany jest na półwyspie jeziora Dadaj, 30 km od Olsztyna w kierunku Mrągowa, wśród malowniczych lasów. To doskonałe miejsce zarówno do wypoczynku, jak i organizacji zielonych szkół.

SZKOŁA SPORTÓW WODNYCH

Ośrodek kolonijny usytuowany w lesie, na skarpie – 200 m. do jeziora. Doskonała baza do uprawiania sportów wodnych.

SZLAK PIASTOWSKI-WENECJA

Zapraszamy do jednego z najpiękniejszych regionów Polski i malowniczego odcinka Szlaku Piastowskiego-Pałuk

WIELE AKTYWNA SZKOŁA

Jezioro Wielewskie (kasz. Jezoro Wielewsczé) – rynnowe jezioro polodowcowe położone w gm. Karsin, woj. pomorskie. Nad jego brzegiem położona jest wieś letniskowa Wiele. To doskonałe miejsce zarówno do wypoczynku, jak i organizacji zielonych szkół.

Żabinka k/ Giżycka – 4 PRZYGODY

Kameralna miejscowość położona w niewielkiej odległości od Giżycka wśród wspaniałych lasów nad jeziorami Gołdopiwo i Żabinki