16+
Wiek uczestników
11.02-18.02.2023
Data obozu
TATRY SUPER SKI
Ski Region

Termin

11.02-18.02.2023
Ilość dni: 8 dni

Grupa wiekowa

od 16 lat

Miejsce

Polska – TATRY SUPER SKI

KURS NA POMOCNIKA INSTRUKTORA PZN LEVEL 1 i LEVEL 2

szczegółowe informacje dotyczące głównych właściwości usługi turystycznej

 

Dlaczego z nami?

 • Kursy PZN
 • Video coaching
 • Doświadczona kadra instruktorska i wychowawcza

 

ZAKWATEROWANIE

Pensjonat góralski „Villa Austryjok” w Poroninie (www.austryjok.pl). Pokoje 2,3,4,5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i Wi-Fi. Obiekt dysponuje własną stołówką, świetlicą z parkietem, pracownią plastyczną, ogrzewaną narciarnią, góralskim szałasem, w bliskim sąsiedztwie hala sportowa, baseny termalne i aquapark. Stanowi doskonałą bazę wypadową do pobliskich Ski Regionów !

WYŻYWIENIE

W stołówce ośrodka trzy posiłki dziennie: śniadanie-bufet szwedzki zawsze z ciepłym daniem, obiadokolacja + prowiant na stok + ciepły napój. Pierwsze świadczenie obiad w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie śniadanie w dniu wyjazdu. Kuchnia przygotowana jest do serwowania indywidualnych diet-konieczny wcześniejszy kontakt z Hamak-tur (280 zł/os/dietę)

 

Ceny

Cena złota 3099 zł
Cena srebrna 3199 zł
Cena podstawowa 3299 zł

Cena złota: 7 wyjazd / cena srebrna: 3 wyjazd

OPŁATY

 • I rata – 1000 zł/os w terminie 3 dni roboczych od potwierdzenia rezerwacji
 • II rata/pozostała kwota do 14.01.2023

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany ceny (nie później niż 21 dni przed terminem wyjazdu) w przypadku wzrostu kosztów transportu, kosztów zakwaterowania i wyżywienia, zawartych w ofercie itp.

CENA ZAWIERA

 • Zakwaterowanie i wyżywienie
 • Transport
 • Szkolenie PZN – instruktor-wykładowca, praktyka + teoria, tyczki, wynajem stoków
 • Video coaching
 • Ubezpieczenie
 • Opiekę doświadczonej kadry pedagogicznej i instruktorskiej

CENA NIE ZAWIERA

 • Karnetu na wyciągi (6 dni) – do 15 lat 700 zł, od 16 lat 760 zł

 

INFORMACJE NARCIARSKIE – TATRY SUPER SKI

Tatry Super Ski to największy projekt branży narciarskiej w Polsce skupiający aktualnie aż 18 ośrodków narciarskich Podhala, Spisza, Beskidów i Pienin, na terenie Polski i Słowacji. Łącznie do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów w zbliżającym się sezonie będzie aż 95 świetnie przygotowanych tras zjazdowych o łącznej długości przeszło 61 km, a także 7 tras biegowych.

MAPA SKI REGIONÓW


 

PROGRAM

 • Level 1 realizowany jest w roku 2023, a Level 2 w roku 2024 (w roku 2023 dla ukończonych Level 1)
 • Kryterium kwalifikacyjne: ukończony kurs kwalifikacyjny najdalej dwa lata wstecz, potwierdzony wpisem do „Indeksu” oraz wynik w GS w Zawodach Regionalnych odpowiadający minimalnie 6 pkt. Wynik ważny jest dwa lata. Udokumentowaniem wyniku jest wpis do „Indeksu lub uzyskanie co najmniej 8 pkt. w Zawodach Regionalnych dla osób bez wcześniejszego przeszkolenia w SITN PZN. Wynik ważny jest dwa lata. Udokumentowaniem wyniku jest wpis do „Indeksu” lub młodzież po kursie na stopień Demonstratora w wieku 16, 17 lub 18 lat po zaliczeniu Zawodów Regionalnych na minimum 6 pkt. udokumentowaniem wyniku jest wpis do „Indeksu”; Ukończone 16 lat w roku, w którym odbywa się Level 1 oraz ukończone 17 lat w roku, w którym odbywa się Level 2, zaświadczenie lekarskie stwierdzające dobry stan zdrowia umożliwiający czynne uprawianie narciarstwa lub własnoręcznie podpisane oświadczenie o możliwości uprawiania narciarstwa (dla osób niepełnoletnich podpisane przez rodziców lub opiekunów prawnych, pisemna zgoda rodziców lub opiekunów na udział w kursie dla osób niepełnoletnich
 • Program kursu Level 1: 6 dni (5 dni zajęć + 1 dzień egzamin); teoria + praktyka (doskonalenie techniki jazdy, w tym jazda terenowa, doskonalenie pokazu ewolucji))
 • Program kursu Level 2: 6 dni (5 dni zajęć + 1 dzień egzamin); teoria + praktyka (jazda sportowa, doskonalenie pokazu ewolucji, praca z grupą (instruowanie)
 • Po ukończeniu Level 2 należy przystąpić do HYPERLINK „http://sitn.pl/szkolenie/egzamin-regionalny/” Egzaminu Regionalnego (w roku, w którym ukończyło się kurs lub w roku następnym). Niespełnienie tego warunku skutkuje koniecznością powtórzenia obu części kursu. Zdanie HYPERLINK „http://sitn.pl/szkolenie/egzamin-regionalny/” Egzaminu Regionalnego uprawnia do posiadania legitymacji (karty plastikowej ze zdjęciem) oraz odznak Pomocnika/Instruktora SITN i SITN-PZN.
 • Uprawnienia: Pomocnik Instruktora/Instruktor SITN i SITN-PZN posiada samodzielne uprawnienia szkoleniowe w licencjonowanej szkole narciarskiej po uzyskaniu pełnoletniości. Posiada prawo udziału w HYPERLINK „http://sitn.pl/zawody/zawody-regionalne/” Zawodach Regionalnych, w HYPERLINK „http://sitn.pl/zawody/zawody-instruktorskie/” Mistrzostwach Polski Instruktorów, w tym udział w reprezentacji szkoły w Mistrzostwach Szkół Narciarskich. Zaleca się odbycie praktyki w licencjonowanej szkole narciarskiej przed przystąpieniem do kursu instruktorskiego
 • Okres ważność przeszkolenia Level1 wynosi 1 rok, tzn. do Level 2 należy przystąpić w roku, w którym ukończyło się część I lub w roku następnym. Odnowienie ważności przeszkolenia: po dwóch latach powtórny egzamin na dowolnym kursie kwalifikacyjnym bez konieczności udziału w kursie.

INFORMACJE OGÓLNE O KURSACH

 • Szkolenie na stopnie instruktorskie Hamak-tur realizuje przy współpracy z Licencjonowaną Szkołą Narciarską Marketour Sport Szok posiadajacą licencję A+B SiTN PZN
 • Video coaching
 • Kursy zakończone zawodami


PO NARTACH

 • Hamak zimowe igrzyska sportowe
 • Ognisko z pieczeniem kiełbasek

 

TRANSPORT

Autokar klasy turystycznej na trasie Warszawa-Poronin-Warszawa oraz podczas dowozów na stoki. Wyjazd w godzinach rannych, powrót w godzinach popołudniowych.

UBEZPIECZENIE

 • W ERGO Reiseversicherung AG z siedzibą w Monachium działająca przez Oddział w Polsce – ERGO Ubezpieczenia podróży (www.ergo-ubezpieczeniapodrozy.pl)
 • Pakiet podstawowy: NNW – 5.000zł + Pakiet „SKI” a w tym koszty ratownictwa 12 000 PLN, sprzęt narciarski 1500 PLN, OC 40 000 PLN – wg umowy Hamak-tur z Europejskie
 • Rekomendujemy wykupienie ubezpieczenie od kosztów rezygnacji w wyjazdu u dowolnego ubezpieczyciela

 

UWAGA

 • Wymagane jest wcześniejszego przygotowanie kondycyjne
 • Uczestnicy we własnym zakresie zabezpieczają sprzęt narciarski
 • Sprzęt narciarski obowiązkowo ustawiony i przygotowany przez serwis
 • Kaski obowiązkowe

GRUPY WIEKOWE

Oferta w Poroninie skierowana jest zarówna do dzieci jak i młodzieży. Mając na uwadze zróżnicowane potrzeby i zainteresowania obozowiczów przy zakwaterowaniu wyróżniona zostanie część dziecięca i młodzieżowa. W części przeznaczonej dla starszych obowiązywać będzie późniejsza godzina ciszy nocnej i inny charakter będą miały zajęcia wieczorne.

Dodatkowe informacje

Grupa wiekowa16+

Instruktorzy

Kuba Zamorski

Instruktor narciarstwa zjazdowego PZN od , absolwent Zarządzania Kulturą na Akademii Ignatianum w Krakowie. Na nartach jeździ od 3-eciego roku życia. Na codzień zajmuje się oświetleniem podczas koncertów, spektakli teatralnych oraz innych wydarzeń kulturalnych. Do swoich pasji zalicza muzykę rockową i jazzową, siatkówkę oraz film. Związany z Hamak-tur od 7 lat.

  FORMULARZ REZERWACJI  Dane kontaktowe rodzica/opiekuna*


  Imię i Nazwisko (obowiązkowe)
  Adres email (obowiązkowe)
  Nr Telefonu (obowiązkowe)
  Osoba/firma polecająca

  Dane dziecka*
  Imię (obowiązkowe)
  Nazwisko (obowiązkowe)
  Ulica (obowiązkowe)
  Nr domu/mieszkania (obowiązkowe)
  Kod pocztowy (obowiązkowe)
  Miejscowość (obowiązkowe)
  Hasło rabatowe (jeśli je posiadasz)
  Data urodzenia (obowiązkowe)
  Miejscowość i numer szkoły dziecka
  Level
  Dodatkowe uwagi
  Specjalna dieta (dodatkowo płatna)
  Jeśli TAK to proszę podać rodzaj diety:

  Oświadczenia i zgody* (obowiązkowe)


  TAK
  I. Oświadczam, iż mój stan zdrowia oraz stan zdrowia innych zgłoszonych przeze mnie osób umożliwia uczestnictwo w imprezie turystycznej będącej przedmiotem umowy
  TAK
  II. Oświadczam, że wszystkie osoby zgłoszone przeze mnie do udziału w imprezie turystycznej zapoznały się z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez Hamak-tur” [czytaj więcej] oraz „Ogólnymi warunkami ubezpieczenia Podróży Krajowych [czytaj więcej] i Zagranicznych Europäische Reiseversicherung AG Oddział w Polsce” (za wyjątkiem §22 ust. 6.) [czytaj więcej] oraz, że zarówno ja, jak i one w pełni akceptujemy ww. warunki.
  TAK
  III. Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami o istotnych właściwościach imprezy turystycznej, której dotyczy rezerwacja

  TAK
  IV. Oświadczam, że zapoznałem się ze Standardowym formularzem informacyjnym [czytaj zał. nr 2 i 3 do ustawy]
  TAKNIE
  V. Oświadczam, że wyrażam zgodę na zamieszczenie przez Hamak-tur wizerunku uczestnika utrwalonego w imprezie turystycznej będącej przedmiotem umowy, wyłącznie na: stronie internetowej Hamak-tur, kanałach Hamak-tur w serwisach internetowych, przygotowywanych przez Hamak-tur w celach reklamowych i marketingowych folderach, broszurach informacyjnych i katalogach. Zgoda jest udzielona nieodpłatnie i może być w każdej chwili cofnięta, co nie wpływa na legalność czynności dokonanych w oparciu o zgodę przed jej cofnięciem.
  TAKNIE
  VI. Chcę otrzymywać od czasu do czasu na mój adres poczty elektronicznej informacje o atrakcyjnych ofertach i promocjach dotyczących usług turystycznych oferowanych przez Hamak-Tur Marek Wołkowycki, w tym w postaci newslettera. Przysługuje mi w dowolnym momencie prawo do wycofania zgody, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
  TAK
  VII. Oświadczam, że zapoznałem się z REGULAMINY KOLONII WYPOCZYNKOWEJ, OBOZU FERIE 2023 ( bez covid) oraz OŚWIADCZENIE RODZICA, PRAWNEGO OPIEKUNA UCZESTNIKA OBOZU HAMAK-TUR FERIE 2023 Dostępnymi na stronie https://www.hamak-tur.pl/dokumenty-do-pobrania/ i akceptuję ich treść i akceptuję ich treść.

  Ważne!
  1) Wysłanie prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z oświadczeniami jest jednoznaczne z zaakceptowaniem warunków uczestnictwa w imprezie, warunków ubezpieczenia, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz oświadczeniem o przeprowadzeniu stosownych badań lekarskich, potwierdzających zdrowotną możliwość uczestniczenia w imprezie wszystkich zgłoszonych osób.

  2) Zgoda na przetwarzanie danych osobowych, jest dobrowolna, tym niemniej jej brak uniemożliwia prawidłowe wykonanie umowy, w szczególności w części dotyczącej ubezpieczenia.

  Warunkiem niezbędnym do dokonania rezerwacji oraz zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych jest:

  1. wypełnienie powyższego formularza.

  2. dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości 1000 zł w terminie 3 dni od dnia wypełnienia powyższego formularza oraz zgodnym z system wpłat w katalogu lub na stronie www.hamak-tur.pl na konto bankowe HAMAK-tur Marek Wołkowycki ul. Wrzeciono 6 lok. 147, 01-961 Warszawa: 62 1240 6003 1111 0000 4946 8777

  3. W przypadku braku któregokolwiek z oświadczeń opisanych w punktach od I do IV oraz VII formularza zgłoszeniowego rezerwacja nie zostanie dokonana, a umowa o świadczenie usług turystycznych nie zostanie zawarta.

  Kontakt


   TAK
   Oświadczam, że zostały mi przekazane informacje o zasadach przetwarzania moich danych osobowych zgodnie z art. 13 RODO [czytaj więcej]