25-27.09.2020
Data obozu
Kotlina Kłodzka
Centrum Sportu
3 dni
Ilość dni
25-27.09.2020
Data obozu

Termin

25-27.09.2020

Ilość dni: 3 dni

Miejsce

Kotlina Kłodzka

Cena

 • 599 zł/os

 • Holimo Bike Friendly Hotel
 • Singletrack Glacensis – 200 km wytyczonych, jednokierunkowych tras
 • Oferta dla dorosłych i młodszych ambitnych rowerzystów pod opieką dorosłych
 • Bezpieczna anulacja – do 4 dni przed zwrot 100 %

HAMAK BIKE WEEKEND

szczegółowe informacje dotyczące głównych właściwości usługi turystycznej
 

PROGRAM

 • Rowery – samodzielne lub w grupie Hamakowej pokonywanie naturalnych, leśnych, jednokierunkowych tras rowerowych z wyprofilowanymi zakrętami, bandami, hopkami. Z Holimo mamy świetny start do największej sieci singli w Europie, czyli Singletrack Glacensis. Ich przygotowanie do jazdy polega na takim ich dostosowaniu do dynamicznej jazdy na rowerze, aby była ona super przyjemna, a jednocześnie bardzo bezpieczna. Ścieżki – jak sama nazwa wskazuje – są jednokierunkowe, co szczególnie na zjeździe daje duży komfort, że nikt nagle nie pojawi nam się na drodze. Najbliższa startująca spod hotelu trasa to Pętla Rudka, która łączy Holimo z Zalewem w Starej Morawie i z Ośrodkiem Górskim Czarna Góra Resort. Trasy są świetnie oznaczone i wyposażone w punkty postojowe oraz punkty warsztatowe, gdzie możesz dokonać najprostszych napraw lub doładować rower elektryczny. Każda pętla składa się z dwóch odcinków: czerwonego i niebieskiego. Mapki ze wszystkimi trasami, QR kodami ze śladami GPS i opisami najciekawszych atrakcji, dostępne są w recepcji hotelu.
 • Regeneracja w strefie wellness z basenem, saunarium i jacuzzi
 • Integracja – spotkania towarzyskie w grupie Hamaka

 

ZAKWATEROWANIE

Hotel Holimo (https://www.holimo.pl) w Kotlinie Kłodzkiej. Pokoje 2-osobowe typu comfort. Na terenie hotelu restauracja, basen z podgrzewaną wodą, strefa saun, rowerownia, miejsce parkingowe, bezprzewodowy internet.
Kwaterowanie – 25.09.2020 w piątek w godzinach 16.00-19.00
Wykwaterowanie – 27.09.2020 w niedzielę do 11.00; od 11.00 do 16.00 możliwość zostawienia bagaży oraz kąpieli w pokoju hotelowym dodatkowo wynajętym na potrzeby grupy Hamak-tur

WYŻYWIENIE

Pierwsze świadczenie to obiadokolacja w dniu przyjazdu w godzinach 16.00-19.00, ostatnie świadczenie to śniadanie w dniu wyjazdu w godzinach 8.00-10.30. Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Istnieje opcja dokupienia obiadokolacji w dniu wyjazdy – cena 40 zł/os.

 

TRANSPORT

 • Własny

UBEZPIECZENIE

CENA ZAWIERA

 • Zakwaterowanie
 • Wyżywienie – 2 śniadania, 2 obiadokolacje
 • Ubezpieczenie
 • Program
 • Opiekę pilota Hamak-tur

CENA NIE ZAWIERA

 • Obiadokolacja w dniu wyjazdu – dodatkowo płatna 40 zł/os
 

UWAGA

 • Każdy uczestnik zabezpiecza rower górski we własnym zakresie

CENA

 • 599 zł/os

OPŁATY

 • całość do dnia 14.09.2020

Dodatkowe informacje

UWAGALimitowana ilość miejsc

FORMULARZ REZERWACJI

HAMAK BIKE WEEKEND
25-27.09.2020


Dane kontaktowe rodzica/opiekuna*

Imię i Nazwisko
Adres email
Nr Telefonu
Osoba/firma polecająca
Ilość osób:
Obiadokolacja w dniu wyjazdu:
Dodatkowe uwagi
Hasło rabatowe (jeśli je posiadasz)

Oświadczenia i zgody*


TAK
I. Oświadczam, iż mój stan zdrowia oraz stan zdrowia innych zgłoszonych przeze mnie osób umożliwia uczestnictwo w imprezie turystycznej będącej przedmiotem umowy
TAK
II. Oświadczam, że wszystkie osoby zgłoszone przeze mnie do udziału w imprezie turystycznej zapoznały się z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa w imprezach turystycznych organizowanych przez Hamak-tur” [czytaj więcej] oraz „Ogólnymi warunkami ubezpieczenia Podróży Krajowych [czytaj więcej] i Zagranicznych Europäische Reiseversicherung AG Oddział w Polsce” (za wyjątkiem §22 ust. 6.) [czytaj więcej] oraz, że zarówno ja, jak i one w pełni akceptujemy ww. warunki.
TAK
III. Oświadczam, że zapoznałem się z informacjami o istotnych właściwościach imprezy turystycznej, której dotyczy rezerwacja https://www.hamak-tur.pl/obozy/hamak-bike-weekend
TAK
IV. Oświadczam, że zapoznałem się ze Standardowym formularzem informacyjnym [czytaj zał. nr 2 i 3 do ustawy]
TAKNIE
V. Oświadczam, że wyrażam zgodę na zamieszczenie przez Hamak-tur wizerunku uczestnika utrwalonego w imprezie turystycznej będącej przedmiotem umowy, wyłącznie na: stronie internetowej Hamak-tur, kanałach Hamak-tur w serwisach internetowych, przygotowywanych przez Hamak-tur w celach reklamowych i marketingowych folderach, broszurach informacyjnych i katalogach. Zgoda jest udzielona nieodpłatnie i może być w każdej chwili cofnięta, co nie wpływa na legalność czynności dokonanych w oparciu o zgodę przed jej cofnięciem.
TAKNIE
VI. Chcę otrzymywać od czasu do czasu na mój adres poczty elektronicznej informacje o atrakcyjnych ofertach i promocjach dotyczących usług turystycznych oferowanych przez Hamak-Tur Marek Wołkowycki, w tym w postaci newslettera. Przysługuje mi w dowolnym momencie prawo do wycofania zgody, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
TAK
VII. Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminami HAMAK WEEKEND COVID-19 oraz z Procedurą postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem dostępnymi na stronie internetowej https://www.hamak-tur.pl/covid-19/covid-19-weekendy-2020-2021/ i akceptuję ich treść.

Ważne!
1) Wysłanie prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z oświadczeniami jest jednoznaczne z zaakceptowaniem warunków uczestnictwa w imprezie, warunków ubezpieczenia, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz oświadczeniem o przeprowadzeniu stosownych badań lekarskich, potwierdzających zdrowotną możliwość uczestniczenia w imprezie wszystkich zgłoszonych osób.

2) Zgoda na przetwarzanie danych osobowych, jest dobrowolna, tym niemniej jej brak uniemożliwia prawidłowe wykonanie umowy, w szczególności w części dotyczącej ubezpieczenia.

3) W przypadku braku któregokolwiek z oświadczeń opisanych w punktach od I do VII oraz X formularza zgłoszeniowego rezerwacja nie zostanie dokonana, a umowa o świadczenie usług turystycznych nie zostanie zawarta.

Warunkiem niezbędnym do dokonania rezerwacji oraz zawarcia umowy o świadczenie usług turystycznych jest:

1. wypełnienie powyższego formularza.

2. dokonanie wpłaty zaliczki w wysokości i terminie ustalonym przez Organizatora oraz zgodnym z system wpłat w katalogu lub na stronie www.hamak-tur.pl na konto bankowe HAMAK-tur Marek Wołkowycki ul. Wrzeciono 6 lok. 147, 01-961 Warszawa: 62 1240 6003 1111 0000 4946 8777 w terminie 3 dni od otrzymania mailem potwierdzenia przyjęcia rezerwacji (nie dotyczy Wycieczek, Zielonych Szkół).

Kontakt


TAK
Oświadczam, że zostały mi przekazane informacje o zasadach przetwarzania moich danych osobowych zgodnie z art. 13 RODO [czytaj więcej]
[recaptcha]

Termin

25-27.09.2020
Ilość dni: 3 dni

Grupa wiekowa

12+

Miejsce

Kotlina Kłodzka