fbpx

OFERTA

WŁOCHY – HAMAK SNOWBOARD CAMP

Obóz dla dzieci i młodzieży. Sport Hotel Pampeago tuż przy stoku. W ramach programu 6 dni szkolenia snowbordowego po 5 godzin dziennie. Dla zaawasowanych szkolenie freestyle.

Włochy- VAL DI FIEMME

WŁOCHY – HAMAK SKI CAMP

Region określany często mianem wrót Dolomitów stanowi synonim wielkiego narciarstwa. Śnieg i słońce, najnowocześniejsze obiekty.

Włochy- VAL DI FIEMME

WŁOCHY – KURS NA POMOCNIKA INSTRUKTORA PZN LEVEL 1 i 2

Obóz dla grupy wiekowej 16+ we włoskich Alpach. Szkolenie na 1 i 2 stopień instruktorski zgodnie z licencją A+B SiTN PZN. Zaawansowane techniki jazdy terenowej, doskonalenie pokazu ewolucji.

Włochy- VAL DI FIEMME

WŁOCHY – KURS KWALIFIKACYJNY NA POMOCNIKA INSTRUKTORA PZN

Kurs dla młodzieży od 16 roku życia. Przygotowanie kandydatów na kurs Pomocnika Instruktora SITN zgodnie z licencją A+B SiTN PZN. Intensywne doskonalenie techniki jazdy. Aż 6 dni szkolenia po 5 godzin lekcyjnych dziennie.

Włochy- VAL DI FIEMME

WŁOCHY – KURS NA DEMONSTRATORA PZN

Kurs jest przeznaczony dla młodzieży w wieku 12+, którego celem jest doskonalenie jazdy, w tym jazdy sportowej, treningi slalomu giganta. Zakwaterowanie w Sport Hotel Pampeago tuż przy stoku. Do dyspozycji basen.

Włochy- VAL DI FIEMME

WŁOCHY – HAMAK FAMILY CAMP- SPORT, ZABAWA, INTEGRACJA

Śnieg i słońce, najnowocześniejsze obiekty, z licznymi atrakcjami après-ski i bogatym kalendarzem międzynarodowych imprez sportowych.

Włochy- GITSCHBERG JOCHTAL

POLSKA – HAMAK ART

Obóz dla młodych artystów z prawdziwą pasją twórczą. Zajęcia z rysunku i malarstwa prowadzące przez absolwentkę ASP. Zakwaterowanie w przepięknym pensjonacie góralskim „Villa Austryjok” w Poroninie.

Polska- Poronin

POLSKA – HAMAK ART – SKI CAMP

Obóz dla dzieci i młodzieży. Dla tych, którzy mają prawdziwą pasję twórczą, lubią zabawę i jazdę na nartach. Zajęcia z malarstwa i rysunku. Szkoła narciarska na różnych poziomach zaawansowania.

Polska- Poronin

POLSKA – HAMAK SNOWBOARD CAMP

Obóz dla dzieci i młodzieży. Wysoki standard zakwaterowania w Villi Austryjok w Poroninie.
Szkolenia snowbordowe na różnych poziomach zaawansowania. Doświadczona kadra instruktorska.

Polska- Poronin

POLSKA – HAMAK SKI CAMP

Obóz narciarskie dla dzieci i młodzieży w bliskim sąsiedztwie Ski Regionu oraz basenów termalnych. Zakwaterowanie w góralskim pensjonacie Villa Austryjok. Doświadczona kadra instruktorska i wychowawcza.

Polska- Poronin

W przygotowaniu